language Switcher

Quick Contact

 815 0 277 912 98+  -  81 200 220 21 98+  

خط چهار رقمی و خط پنج رقمی

خطوط چهار رقمی و پنج رقمی توسط مخابرات به جهت مصارف سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و مراکز تجاری و اداری جهت بهبود در ارائه سرویس های خدماتی و فروش ارائه می گردد.

این خطوط به جهت بهره مندی از 30 کانال همزمان بر روی یک سر شماره امکاناتی نظیر اتصال به صف تماس و چرخش تماس و ضبط مکالمات و انتقال تماس به بخش های مختلف و عدم اشغالی خط ( به جهت وجود تعداد کانال های زیاد ) و غیره را داراست. مانند مرکز تماس 118 که اگر همزمان چندین نفر نیز تماس بگیرند هر کدام به یک کارشناس متصل شده و هیچ کدام از مشتریان اشغالی تماس نخواهند داشت و در واقع هیچ تماسی از دست نخواهد رفت. برای هر شرکت و یا اداره ای قابل استفاده میباشد و ما میتوانیم آنرا با سیستم تلفنی فعلی موجود در سازمانتان همگام سازی کنیم تا با سیستم تلفنی موجود در سازمانتان بتوانید از روی تلفن چهار رقمی و یا پنج رقمی خود تماس دریافت نمایید. همچنین از مزیت های این خطوط میتوان به تعداد تماس های دریافتی همزمان بالا در یک زمان (مثلا 30 تماس ورودی و یا خروجی همزمان) میتوان اشاره کرد.

جهت نصب و راه اندازی خط چهار رقمی و یا پنج رقمی خود با ما تماس بگیرید

 

خطوط چهار رقمی:

خطوط چهار رقمی یک طرفه میباشند. از هر شهری میتوان با آن تماس گرفت و نیازی به کد شهری ندارند. مثلا دفتر مرکزی شما در شهر تهران بوده و مشترکی در شهر اهواز قصد تماس گیری با سازمان شما را دارد، برای تماس گرفتن کد شهری استفاده نمیشود و کاربر مستقیما شماره را شماره گیری میکند، نحوه شماره گیری شماره های 4 رقمی در تلفن های همراه نیز یکسان میباشد و شما میتوانید شماره را بدون کد شهری وارد کرده و با آن تماس بگیرید، مهم نیست که شما در چه شهری واقع شده باشید

 

خطوط پنج رقمی:

خطوط پنج رقمی میتوانند سراسری باشند (یعنی برای تماس گیری با آنها نیازی به وارد کردن کد شهری ندارید) و بلعکس نیز میتوانند غیر سراسری باشند.

همچنین خطوط پنج رقمی میتوانند 2 طرفه باشند. یعنی شما با استفاده از تلفن 5 رقمی خود با شماره ی دیگری تماس بگیرید. هنگامی که تلفن 5 رقمی دو طرفه شود به انتهای آن 000 اضافه خواهد شد. فرضا شماره شما 12345 میباشد. جهت تماس گرفت با شرکت بجای 12345 باید 12345000 را شماره گیری نمایید. همچنین از شماره 12345000 تا 12345999 (999 شماره) برای شما قابل استفاده میباشد که شما میتوانید هر کدام را به داخلی مربوطه متصل سازید، مثلا شرکتی با شماره تلفن 12345 دارای داخلی های متعددی میباشد و فرضا داخلی 402 میخواهد با شماره ای تماس حاصل کند، شماره ای که در تلفن مقصد ظاهر خواهد شد 12345402 خواهد بود. همچنین میتوان از این امکان استفاده نکرد و تمام تماس های خروجی را با یک شماره (مثلا 12345000) انجام داد.

 

شرکت آکراتل مفتخر است که توانایی نصب سیستم های تلفنی با تمام سلوشن ها و برند ها را دارا میباشد و شما میتوانید با هر برندی که میخواهید سفارش خود را انجام دهید.

استفاده از سلوشن های قدیمی:

شرکت آکراتل تنها شرکتی میباشد که میتواند تلفن های چهار رقمی، پنج رقمی و دیگر خط های سیپ ترانک را به سلوشن های قدیمی (سیستم تلفنی های قدیمی) مانند انواع مدل های پاناسونیک با کمترین هزینه نسبت به دیگر ارائه دهندگان متصل سازد.